Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Vychutnejte si to

Skvělé jídlo k výletu patří. Klášterní restaurace U Tří růží s venkovní zahrádkou vás okouzlí vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí. 

Menu vychází přednostně z místních a regionálních tradic. Hosté najdou na talíři vše z českých polí, zahrad, lesů a rybníků. Inspirací kuchařům jsou receptury, které se využívaly v klášterní kuchyni. Součástí filozofie všech restaurací z konceptu baroque je vlastní zpracování surovin. Hosté tak ochutnají čerstvý chléb pečený přímo v restauraci, stejně tak knedlíky, klobásy anebo pomazánky a paštiky. Jednotlivé výrobky si mohou odnést s sebou domů jako „baroque skleničky“.

Restauraci s pivní tankovnou tvoří samotný prostor, který přímo komunikuje s kuchyní. Při vstupu hosty vítá útulný výčep pro 56 osob s pohledovými tanky a původními kamny. V zadní části domu je sál pro 72 osob, kde je možné uspořádat svatební hostinu, firemní večírek nebo konferenci. Růžový dvůr poskytuje příjemné místo pro odpočinek se zahrádkou pro 40 osob a samostatných venkovním barem.

Otevírací doba:

Pondělí – čtvrtek | 11:00 – 21:00
Pátek – sobota | 11:00 – 22:30
Neděle | 11:00 - 21:00

Kontakty:

Telefon: +420 736 784 551
Email: utriruzi@baroque.cz